Hill's
Hill's Yetiskin Gastrointestinal Kedi Veteriner Kuru Mama
Mevcut ambalajlar: 1.5 kg · 3 kg · 6 kg · 8 kg · 9 kg
MamaRadar Değerlendirme Özeti
Marka
- Hill's evcil hayvan maması markasının pazar konumlandırması veya veteriner hekim önerilerine dair somut bir veri bulunmamaktadır.
- Kullanıcıların Hill's evcil hayvan maması ürünleri hakkında olumlu ya da olumsuz geri bildirimleri gözlemlenmemiştir.
- Markanın formül değişikliği veya kalite algısı gibi son dönem endişelerine ilişkin bir eğilim tespit edilememiştir.
MamaRadar tarafından analiz edilmiştir
📊 MamaRadar İçerik Puanı
Bu ürün için içerik puanı henüz hesaplanmadı. Mama içerik analizimiz devam ediyor.
⭐ Kullanıcı Değerlendirmesi
Henüz bu ürün için yeterli kullanıcı yorumu yok (0 yorum bulundu). Yorum sayısı arttıkça analiz devreye girecek.
💰 Güncel Fiyatlar
- byPetVet1.5 kg · ₺863/kg₺1295Satıcıya Git
- Petlebi3 kg · ₺516/kg₺1549Satıcıya Git
- n116 kg · ₺536/kg₺3216Satıcıya Git
- n119 kg · ₺526/kg₺4736Satıcıya Git
- byPetVet8 kg · ₺812/kg₺6499Satıcıya Git
